Googleparakazanma

Youtube’den Para Kazanma

Youtube’den Para Kazanma

Youtubeden Para Kazanma Yolları ?YOUTUBE Para

youtube para,youtube para kazanma,internetten para kazanma,para kazanma,para kazanma yolları,youtube dan para kazanma,youtube para kazanma 2020,para kazanma siteleri, youtube nasıl para kazanılır,youtube para

YOUTUBE Den Nasıl Para Kazanıldığını Öğrenmek İçin Youtubeden Para Nasıl Kazanılır Adlı Makalemizi Dikkatlice Okuyunuz.

Dünyanın Teknoloji İle Buluşmasının Ardından Birçok Yenilkler Yaşandı Bu Yenilikler İçerisnde İnternetten Para Kazanmayla Beraber İnternetten Bilgi Edinmeyide Berberinde Getirirken Aynı Zamanda Yararları İle Birlikte Zararlarıda Olmadı Denilemez.

Hernekadar Zararı da Olsa, Fayadası Daha Fazla Olmuştur.Bugün Sizlere  Youtubeden para kazanmanın Basit Yollarını Anlatacağım.Youtube Aslında Bir Google Ürünüdür .Dünya Çapında İlk Sırada Olan Youtube İş Olanakları Gü Geçtikçe Artıyor Sizde Bu Teknoloji Ağının Sunduğu Fırsatlardan Yararlnamak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Çok Uzun Zamandır Üzrinde Çalışmış Olduğumuz Google Ve İnternetten Para Kazanma Çabalarımız Meyvesini Vermeye Başladı.Allah Herkese Nasip Etsin.

Önccelikle Youtube’den para kazanmak İçin Çok Fazla Şeye İhtiyacınız Yok Sadece Kendinize Ait Olan Videolarınızı Yayınlamak .Peki Sadece Bunu Yapmak Para Kazandırıyormu? Bunu Öğrenmek İçin Makalemizi Dikkatlice Okuyun.

Youtubeden Para Kazanmak İçin Birinci Adım

İlk Önce Bir E Posta Aderesi Almalısınız Eposta Adresinizi Aldıktan Sonra Bir Youtube Kanalı Açmalısınız .Youtube Kanalı Açtıktan Sonra Youtube Sağ Üst Köşedeki Bölüme Tıklayıp İçerik Sıtudio Giriş Yapıyoruz.Sol Köşedeki Kanal Sekmesine Tıkladığınızda Karşınıza Para Kazanma Bölümü Çıkacak Onu Aktifleştir Diyoruz Sizi Bir Youtube AdsenseAAçmaya Yönlendirecek Ve Gelen Adımları İzleyip Adsense Başvurusu Yapıp Bekleyin..Birkaç Gün İçeirisinde Muhtemelen Onaylanacakıtır .

Youtube’den Para Kazanmanın Püf Noktaları
  • Videolar Size Ait Olmalı
  • Videolar Güzel Çekilmiş Ve Görüntü Kalitesi İyi Olmalı
  • Güncel Konular Olmalı
  • Merak Edilen Konuları İnternet Üzerinden Bakıp Araştırıp Öyle Videolar Çekilmeli
  • Ençok İzlenen Videoları İzleyip Buradan Ön Fikir Edinmeli
  • Doğal Olmalı
  • Sıradan Olmamalı
  • Videolarınızı Sosyal Medya Hesaplarında Paylaşımalı Bu Yöntem Tanınmanızı Hızlandıracaktır.

Her Türlü Becerinizi Kazanca Dönüştürebilirsiniz .Bu Sizin Elinizde .Azim,Çalışmak ,Sabır Bunlar varsa Mutlaka Kazanırsınız.Bazı Şeyler Zaman Gerektirmektedir.

Youtubeden para kazanmak için Kaç Abone Gerekli 

Youtube Son Güncellemesinin Ardından Artık 1000 Abone Şartı Koştu Bin Aboneye Ulaşan Abonelerin Youtube Videoların da Reklam Gösterilmeye ve Reklam Geliri Elde Etmeye Başlayacak.Ayrıca 12 Ay İçerisnde 4000 Saat İzlenme Süresi de Şart .

Youtube Adsense Hesabı Açma

Youtubeye Videonuzu Yükledikten Sonra İçerik Stüdyosu Yazan Bölüme Tıklayın Ardından Solda Açılan Kanalım Bölümüne Tıklayın Ardından Alt Alta Sıralanan İçerikler Arasında Para Kazanmaya Tıklayın Ardından Karşınıza Para Kazanmayı Etkinleştir Yazısı Çıkacak ardından Karşınıza Hesap Hesap Oluştur Yazısı Çıkacak Eğer Bir WEb Adsenseniz varsa oraya yönlendirecek ancak siz yeni bir hesap oluşturun .nedeni eğer youtube adsenseniz telif haklarından dolayı iptal edilirse web site adsensenizde gitmiş olacak bu sebeple yeni hesap oluşturun.Oluştur Dedikten sonra dilinizi seçin Ülke Saat Dilimlerini Doğruladıktan Sonra Banka Bilgileriniz Nasılsa Öyle Girin Daha Sonra Problem Olmaktadır Çünkü Google Adsense Eskisi Gibi Değil İşleri Zorlaştırdı Bu Sebeple Doğru Bilgiler Girin.Başvuru yu gönder dedikten sonra Tekrar Sol Bölümdeki kanal bölümüne gelerek yükleme varsayılanlarına gelerek reklamlarla para kazanı işaretleyiniz.işlem tamamlandı artık onay sürecinde videonuz eğer sizin çok kısa sürede onaylanır.

Youtube İzleme Başı Nekadar Veriyor

Google Reklam Gelirleri Çok Değişkendir Bu Sebeple Kesin Bir Sonuç vermek imkansızdır .ancak kesin olmamakla beraber 100 bin gösterim ve 60 civarı reklam tıklamaya 700 -800 civarında bir gelir elde edersiniz.bazen reklam verenler tıklama başına çok yüksek rakamlar verirken bazende çok düşük kazanç sağlayabiliyor .bu sebeple bazen bir tık 100 tl de kazandırabilir 1000 tl de herşey googlenin ve reklam verenlerin elinde ,yinnede bir asgari ücrete göre günlük 700 tl hiç az değil bereket versin diyene çok büyük paradır inkar edilemez.

Şartlar Zor Ancak binlerce Kişi Başardı Sizde Başarabilirsiniz.
  • Yazıyı Beğendin mi?  7
Önceki Yazı

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.

youtube mp3 - film izle - evden eve nakliyat -