Googleparakazanma

Site Açarak Para Kazanma

Site Açarak Para Kazanma

Site Açarak Para Kazanma

Öncelikle Bu Şekilde Bir Başlığı Mutlaka Okumuşsunuzdur Ancak Bugün Size Gerçekten 4 Yıl Emek Vermiş neticesinde çok paralar harcayarak bir yol kat edememiş birisi olarak bu makaleyi ele alıyorum dikkatlice okuyun.

Öncelikle Çoğu Sitede Makale Yazarak ,Blog Açarak,Facebook’tan İnstegram’dan Para Kazanma Vb Tüm Yolları Görmüşsünüzdür .Bazı Siteler Sadece İsimlerinden Bahs Ederken Bazı Siteler Açıklama Yaparak Süreci Size Bırakmaktadır Haliyle Hangisine Karar Vereceğinizi Bilemeyeceksiniz Veya Daha Önce Bazılarını Denemiş Hala Bir Kazanç Elde EdememişsinizdirBu Sebeple Size Sırasıyla Hangilerinin Daha Kazançlı Ve Hangi Para Kazanma Yöntemleri Daha Kerlıdır Onları Size Tek tek Anlatacağım Hadi Başlayalım.

Birinci Kural Azim ,Çalışmak,Gayret Ve sabır

Değerli Okuyucu iternetten Kazanç elde etmek için herşeyi bedava yapamazsınız bu nedenle kıymetli gitmeden kıymetli gelmez bununda bilincinde olmak gerekir .amacımız çok fazla para harcamadan kazanç elde etmektir.

Şimdi İlk Olarak Youtubeden Para Kazanalım Youtubeden Para Kazanmak İçin Sizlere Çok Güzel Bir Makale Düğün organizasyon Hazırladık Sitemizden Anasayfaya Gelerek Youtube Bölümüne Tıklayarak İlgili Makalemiz Uzun Uğraşlar Sonucu Nasıl Para Kazanılır Bunu Anlatmaktadır Okuyun Ve Uygulayın.

İkinci Olarak Site Açarak Nasıl Para Kazanılır ?

Artık Site Kurmak Eskiden Düğün fotoğrafçısı Olduğu Gibi Çok Büyük Sorun değil ister özel yazılım yaptırın ister bir hosting şirketine abone olup bir host veya sunucu kiralayın isterse wördpres hazır yazılımı kullanın .

Host Alarak Site Kurmak İçin Yapılması Gerekenler

Öncelikle Bir Host kiralamanızı Tanıtım film tavsiye ederiz Alastyr ,hostinger,natro gibi vb firmalardan bir alan adı alıp o alan adını onlardan kiraayacağınız host veya sunucuya kurabilirsiniz.https://www.alastyr.com den örnek vermek istiyorum öncelikle bir alanadı.com vb alan adınızı aldınız yani belirlediğiniz bir site ismi daha sonra bu alan adını aldıktan sonra sizin karşınıza buradan host veya sunucu almak istermisiniz bir yazı çıkacaktır dilediğinizi aylık yıllık olarak kiralayın ve sizi yönlendiren adımları takib ederek sitenizi wördpres vb hazır yazılımlar ile kurun .

Önemli Hatırlatma Sitenizi kurdunuz ancak herşey bitmedi bundan sonra ilk önce bir sicript veya eğer Wördpress ise bir tema satın almanız gerekecek aldığınız tema seo uyumlu olması sizi özgün yazılarınızla sizi yükseklere taşıyacak ilk adımdır.Bu Sebeple Tema Çok Önemlidir.

Hangi Temalar Seo Uyumludur?

Tam Olarak Hepsini Bilmemekle Beraber Birkaç Denyimlediğimiz Temalardan Söz edebiliriz zaten google ve diğer arama motorlarına wördpress temalar yazdığınızda veya sicript yadığınızda bir sürü tema satan yer göreceksiniz ücretsiz temalar çok fazla tavisye edilmez virüslü olabilmektedir.

Temavadisi.com ,Safir Tema ,Limon Tasarım Bunlardan Sadece Birkaçıdır .İşinize Geleni Alabilirsiniz.

Temanızı satın aldınız kurdunuz veya kurdurduktan sonra sizin yapmanız gerekenler var ilk önce google‘ye webmasteer tools yazdığınızda karşınıza çıkan Yerde bir hesap açarak ücretsiz olarak sitenizi googleye kayıt ettirmelisiniz ardından site haritaları bölümüne gelip site haritası yazan yere sitemap.xml yazarak göndermelisiniz siteniz artık yazılarınızı yazdıkca google yazılarınızı indeksleycektir.Unutmayın bir siteden kazanç elde edebilmek için öncelikle çok fazla özgün makale yazmalı ve başka seo firmalarından seo yaptırmalısınız http://www.digiworksteam.com/ tavsiye ediyoruz şu anda çok iyi çalışıyorlar .başka firmalara da bakabilirsiniz .

Seo Nedir ?

Sözün En Kısası Olarak Sevilen Sayılan Birinin Size Kefil Olması Gibi Düşünebilirsiniz .Ülkemizde Bu Kefil Olma Seo İşlemi Malesef Ücretli Yapılmakta Ancak Haksızda Sayılmazlar Sonuçta Bir Emek Var .

Siteniz Hangi Alanla İlgili İse O Makalelere Öncelik Vermenizi Tavsiye Ederiz.Bu İşlemlerin Ardından Sizin Paranızı Nasıl Kazanacağınıza Geldi .Google nin Para Kazanma Yani Reklam Verenlerin Reklamlarından Kazanç Elde Etmek İçin Google Adsense’yi Kurmuştur.Sitenize Reklam Eklemek Ve Artık Kazanç Elde Etmek İçin Anasayfa Gidip Adsense Kayıt Olmak İle İlgili Makalemizi Okuyup Sitenizde Raklamları Yayınlayıp Bol Kazançlar Elde Edebilirsiniz.

Unutmayın Siz Bugün Başladınız Birileri 10 Yıldır 20 yıldır bu işle uğraşıyor onlar gibi 2-3 ayda yılda büyük kazançlar elde edemezsiniz emek ,sabır,çalışma ,gayret ederek başarabilirisiniz.

Hayırlı kazançlar dilerim .

  • Yazıyı Beğendin mi?  3
Önceki Yazı

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.

youtube mp3 - film izle - evden eve nakliyat -