Googleparakazanma

Hisse Senedinden Para Kazanmanın Yolları

Hisse Senedinden Para Kazanmanın Yolları
0.0Ortalama Puan
Puan Verin

Hisse senedi Alıp satarak para kazanmaniz icin Birçok yolu size ilettik Umariz faydalandınız.

  Hisse Senedinden Para Kazanmanın Yolları

  Birçok kişinin yaptığı ve çoğunluğunun zarar ettiğini biliyormuydunuz! Hisse senedinden milyonlar kazananları biliyormusunuz peki..

  Evet şimdi neden zarar ettiler ve nasıl kazandılar ile ilgili makalemi okuyorsunuz..

  Hangi Hisse Senedilırsanız alın ancak mutlaka almadan geçmişini öğrenmelisiniz.birinci kural bu

  Öncelikle Borsa bir kumarhane değil bir bahis değil bir yatırım aracıdır bunu bilmek çok önemlidir .Çoğu insan Borsa Oynamaktan Bahs ediyor malesef bu yanlıştır .

  Bir Hisse Almaya Karar Verdiniz Diyelim ki ( A) Hissesi Gerçekten Bundan Büyük Paralar Kazanmayı Planlıyorsunuz Değilmi ! Evet Dediğinizi duyar gibiyim malesef yanlış.

  Peki hangisi doğru :

  Bir Hisseden Kısa Sürede Çok Paralar kazanmak mümkün değil mümkün olsa ve bir defa kazansanız bile diğer aldığınız hisselerden kaybedersiniz sebebi ne mi > sebebi artık bu işi çözdüm ben hep kazanırım mantığı ile yola çıkmanız ve aceleci davranmanızdır.

  Eğer Hisse Alacaksanız Alacağınız Hisse Gerçekmi Yatırımları ne Kaç Kişi Çalışıyor Daha Önceki Yıllarda nekadar ciro yapmışlar reklam ağları nekdar güvenilirmi bunları öğrendikten sonra bir hisse almaya ve yavaş yavaş kazanma adımlarına yaklaşıyorsunuz demektir.

  Hisse Nezaman Alınmaz

  Hisse Senedinden Para Kazanmanın Yolları

  -Hisse Tabandayken Satılmaz ..Tavandayken Alınmaz …

  Hisse Orta Haldeyken alınmaz veya satılmaz

  -Hisse Dünya Gündeminde Bir Olay Olmuş Veya Olma İhtimali Varsa Alınmaz Veya Satılmaz .Her İki Durumda Ya kazanırsınız yada Paranızın Hepsini kaybedebilirsiniz.

  -Hisseleri Alıncak Şirket Hakkında Olumlu Olumsuz Haberlere Maruz Kalmışsa Alınmaması En Uygunudur Alınacaksa Dikkat Edilmelidir.

  -Dolar Olarak İşlem Yapıyorsanız En Az 10.000 ON BİN Dolar Olmalıdır .Veya Kullandığınız Para Birimine denk gelecek tutar.

  -Çok Az Bir Miktarla Girecekseniz Ve Uzun vade beklemeyi becerebilirim sabırlıyım diyorsanız en az 5 yıl kadar aldığınız hisse şirketinin büyüme hızınada bağlıdır tabiki daha hızlıda olabilir .enaz tavsiyemiz5000tlaltında olmamalıdır önemlisi çok küçük miktarda olan hisselerden almalısınız ve bunu yukarıda saydığımız kriterleden geçirilmiş bir şirket olmalıdır.birçok zengin ve bu yoldan kazanmış kişilerin en çok yaptıkları alım şekillerinden bir tanesidir.

  Hangi Kanallardan Hisse Alabilirim Diyorssanız Sitemizdeki Hisseyi Nereden Almalıyım Adlı Makalemizi Okuyabilirisniz.

  Bol Kazançlar Dileriz.

  Not :Yukarıda Yazılan İçerikler Yüzde Yüz Doğruluk İçermez Tavsiye Niteliğindedir .Olumsuz Durumlardan Sorumlu Tutulamaz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  5

  Benzer Yazılar

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

  Bir Cevap Yazın

  You must be logged in to post a comment.

  youtube mp3 - film izle - evden eve nakliyat -