Googleparakazanma

Adsense Kayıt OL

Adsense Kayıt OL

Adsense nedir ?Kayıt Olmak İçin Neler Yapılır?

Adsense ,Aktif İçerikle Birlikte Hedef Reklamların Gösterilmesi Amacıyla İnternetten Para Kazanmak İsteyenlerin Ücretsiz Bir Sistemdir.

Kayıt Olmak için TIKLAYINIZ

Google'nin parakazanma Bölümü Olan Adsense Kayıt Olmak İçin İlk Önce Bir Web Sitenizin Olması Gerek .Özel Web Sitesi Kuramadıysanız Endişelenmeyin blogger adsense İle Özgün Makalelerinizi Yazıp Yine Adsense den Para Kazanabilirsiniz.

Öncelikle Özgün Makale Nasıl Yazılır Onu Öğrenmelisiniz .Özgün Demek Yani Makale Size Ait Olacak Tek Tek Kendiniz Yazmalısınız .Herhangi Bir Kitap Veya İnternet Sitesinden Yardım Alabilirisniz Ancak Kopyalayıp Yapıştırma Veya Birebir Aynısını Yazmamalısınız.

Öncelikle İnternetten Para Kazanmak İstiyorum Diyorsanız Çok Sabırlı Olmalı ve Çok Çalışmalısınız .Çalışırken de Nasıl Çalışacağınızı Bilmelisiniz.

Örneğin Bir Web Sitesi Kurmak İstiyorsunuz İlk Önce Bir Alan Adı Satılan Yerden Alan Adınızı Alın Alastyr Tavsiye Ederiz Hızlı Ve Çok İyi Destek Sağlıyorlar .

Daha Sonra Sunucu Yani Web Hosting Kiralayın Hostingi Yine Alastry den Kiralayabilirisniz.Ardından Sitenizi Oluşturmak İçin Bir Site Oluşturucusuna İhtiyacınız Olcak Alastry Veya Başka Bir Alan Adı Ve Host Aldığınız Firmalar Bunu Çoğu Zaman Sağlıyorlar Siz  Kendiniz Kurmak İstiyorsanız En Basit Olarak Wördpres Kurabilirsiniz İnternetten Youtube de Videoları Bakabilirsiniz.

Sitenizi Wördpres Kurduğunuzu Var Sayıyoruz Şimdi İse Bir Tema Satın Almalısınız Kurduğunuz Site Hangi Alanla İlgili İse .Ücretsiz Tema Tavsiye Etmiyoruz Çoğu Zaman Virüslü Oluyor .Yinede Siz Bilirisniz.

Özel Yazılım Bir Site Kurmak İsterseniz Herhangi  Bir Yazılım Şirketinden Tercihinize Göre İstediğiniz Şekilde bir Web Site Yazılımı Yaptırabilirisniz.

Bütün Bunları Yaptıktan Sonra Artık İçeriklerinizi Özgün Makale Ve Yazılarınzı Yazın Adsense Ortalama 200 Yazı Olduğunda Özgün Olarak Adsense Başvurunuzu Kabul Ediyor.

Hepsini Yaptınız Artık ADSENSE ye Kayıt Olabilirsiniz .Web Adsense,  Googleye Adsense Veya adsensetr  Yazarsanız Çıkacaktır .adsense forum Doldurup  Adımları Takip Edip Adsense Kayıt Olun.

Birden Fazla Adsenseniz Olursa googleadsense Hesabınızı Kapatır Bilginize .

Kabul Edilmesi 15 Günden Fazla Sürmektedir .Kabul Edildikten Sonra google adsense giriş Yapın Ve Reklamlarınızı Yerleştirip Kazanmaya Başlayabilirisniz.
  • Yazıyı Beğendin mi?  12
Önceki Yazı

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.

youtube mp3 - film izle - evden eve nakliyat -